Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rob

Është emri yt Rob? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Robrecht
Djem me tinguj të ngjashëm:Rafi, Rabbi, Robby, Rabih, Rafe, Rabeah, Rufo, Raffi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Riva, Rabea, Ruby, Reba, Rahab, Rupa, Rabia, Rubaba
Vlerësimi:
4.5/5
yje 100 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 86 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 86 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 861340 Rob's në Facebook. Pozicioni #108
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore holandez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga RobPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rob? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rob? Voto për emrin tënd