Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Robby

Është emri yt Robby? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Robrecht
Djem me tinguj të ngjashëm:Rafi, Rob, Rabbi, Rabih, Rafe, Rabeah, Rufo, Raffi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Riva, Rabea, Ruby, Reba, Rahab, Rupa, Rabia, Rubaba
Vlerësimi:
4.5/5
yje 108 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 63 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 89 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 88 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 81635 Robby's në Facebook. Pozicioni #1109
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore indonezian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1975
Komente nga RobbyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Robby? Voto për emrin tënd


Është emri yt Robby? Voto për emrin tënd