Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ruby

Është emri yt Ruby? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Rubina
Djem me tinguj të ngjashëm:Rafi, Rob, Rabbi, Robby, Rabih, Rafe, Rabeah, Rufo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Riva, Rabea, Reba, Rahab, Rupa, Rabia, Rubaba, Rufa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 120 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 74 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 72 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 73 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 104 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 103 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 187080 Ruby's në Facebook. Pozicioni #541
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Hindi emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1920
Komente nga RubyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ruby? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ruby? Voto për emrin tënd