Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rubina

Është emri yt Rubina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ruby
Djem me tinguj të ngjashëm:Rubin, Ruben, Robin, Reuben, Rivano, Reuven, Robbin, Rehoboam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rovena, Robina, Roviena, Revan, Rufine, Robyn, Rehpaim, Rufinia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13200 Rubina's në Facebook. Pozicioni #4745
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RubinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rubina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rubina? Voto për emrin tënd