Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Robin

Është emri yt Robin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Robert
Djem me tinguj të ngjashëm:Rubin, Ruben, Reuben, Rivano, Reuven, Robbin, Rehoboam, Raban
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rovena, Rubina, Robina, Roviena, Revan, Robyn, Rufine, Rehpaim
Vlerësimi:
4.5/5
yje 411 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 180 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 180 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 174 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 372 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 369 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 565135 Robin's në Facebook. Pozicioni #182
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 suedez emrat - Top 100 holandez emrat - Top 100 anglisht emrat - Popullore çek emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy
Komente nga RobinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Robin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Robin? Voto për emrin tënd