Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Robbin

Është emri yt Robbin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Robert
Djem me tinguj të ngjashëm:Rubin, Ruben, Robin, Reuben, Rivano, Reuven, Rehoboam, Raban
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rovena, Rubina, Robina, Roviena, Revan, Rufine, Robyn, Rehpaim
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13935 Robbin's në Facebook. Pozicioni #4538
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1957
Komente nga RobbinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Robbin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Robbin? Voto për emrin tënd