Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Robert

Është emri yt Robert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Robrecht
Variante:Hopkin, Hrodebert, Lopaka, Raibeart, Rhobert, Robbin, Roberta, Roberto, Robin, Robina, Robyn
Djem me tinguj të ngjashëm:Roberto, Rupert, Raibert, Rayford, Ruppert, Raferdi, Rubert, Raibeart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ruperta, Roberta, Roeberta, Robertia, Robertha, Roberthe, Robèrto, Róberta
Vlerësimi:
4.5/5
yje 354 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 172 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 171 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 169 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 326 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 319 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Rinor
Emrat e motrave:Romina, Elda, Rovena
Facebook:

+/- 2518290 Robert's në Facebook. Pozicioni #9
Kategoritë: - Emrat skocez - Top 100 rumun emrat - Top 100 anglisht emrat - Top 100 etiopian emrat - Popullore fund emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy
Komente nga RobertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Robert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Robert? Voto për emrin tënd