Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Romina

Është emri yt Romina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Romy
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Romi, Ina, Mina, Rome, Nina
Emrat e vëllezërve:Robert, Renato
Emrat e motrave:Joana, Valentina
Facebook:

+/- 17565 Romina's në Facebook. Pozicioni #3760
Kategoritë: - Emrat Arabisht - Top 100 grek emrat - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat përfundon në A - Top 100 spanjisht emrat - Popullore grek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Lehtë për të shpallë emrat
Komente nga Romina


Romina ( 16 vjeç) 2016-04-08
eshte emer shm i bukur jam shm e kenaqur me kete emer
Romina 2017-07-18
me pelqen shume emri im dhe jam shume e kanaqur
Romina 2017-07-18
me pelqen shume emri im dhe jam shume e kanaqur
Romina ( 24 vjeç) 2017-11-07
kuptimi i emrit tim
Romina ( 19 vjeç) 2017-12-06
Emri ime me pelqen shum
Romina 2019-02-12
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Romina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Romina? Voto për emrin tënd