Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Romy

Është emri yt Romy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Rosemarie
Variante:Romi, Romie
Djem me tinguj të ngjashëm:Rion, Roan, Ryan, Roni, Rayan, Roen, Ron, Rein
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rina, Rian, Rana, Rona, Renea, Reina, Ruana, Reni
Vlerësimi:
4.5/5
yje 321 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 115 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 115 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 115 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 290 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 284 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25815 Romy's në Facebook. Pozicioni #2773
Kategoritë:Top 100 holandez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga RomyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Romy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Romy? Voto për emrin tënd