Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rosemarie

Është emri yt Rosemarie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Romy, Roosmarij, Roosmarijn, Rosemarije, Rosemarijn, Rosemary, Rosmarie, Rozemarie, Rozemarije, Rozemarijn, Rozemarijne, Rozemarijntje
Djem me tinguj të ngjashëm:Ragnar, Ragnor, Regnier, Rajkumar, Rusmir, Reijnier, Rajeshkoemar, Rijnier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosamaria, Rosmery, Rosemaria, Rosemary, Rosa María, Rigmor, Ragnara, Rosimeire
Vlerësimi:
4.5/5
yje 55 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 81880 Rosemarie's në Facebook. Pozicioni #1107
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga RosemariePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rosemarie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rosemarie? Voto për emrin tënd