Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rigmor

Është emri yt Rigmor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ragnar, Ragnor, Regnier, Rajkumar, Rusmir, Reijnier, Rajeshkoemar, Rijnier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosamaria, Rosemarie, Rosmery, Rosemaria, Rosemary, Rosa María, Ragnara, Rosimeire
Vlerësimi:
4/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 440 Rigmor's në Facebook. Pozicioni #61759
Kategoritë:Emra daneze
Komente nga RigmorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rigmor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rigmor? Voto për emrin tënd