Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ragnar

Është emri yt Ragnar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Reinier
Djem me tinguj të ngjashëm:Ragnor, Regnier, Rajkumar, Rusmir, Reijnier, Rajeshkoemar, Rijnier, Rosemirr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosamaria, Rosemarie, Rosmery, Rosemaria, Rosemary, Rosa María, Rigmor, Ragnara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2930 Ragnar's në Facebook. Pozicioni #15474
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore danez emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy
Komente nga RagnarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ragnar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ragnar? Voto për emrin tënd