Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Reinier

Është emri yt Reinier? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Raainder, Ragnar, Rainer, Rainerus, Rainier, Rayner, Regnerus, Regnier, Reinder, Reiner, Renier, Riender, Rinder
Djem me tinguj të ngjashëm:Rinor, Rainer, Romer, Reiner, Rayner, Romario, Ramiro, Rainor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ramira, Rarmira, Ramary, Rumor, Raymir, Rumer, Reynara, Romarie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 64 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 57 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 57 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3225 Reinier's në Facebook. Pozicioni #14368
Kategoritë:Emrat Holandez - Popullore holandez emrat boy
Komente nga ReinierPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Reinier? Voto për emrin tënd


Është emri yt Reinier? Voto për emrin tënd