Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rinora

Është emri yt Rinora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rinor, Rainer, Romer, Reiner, Rayner, Romario, Ramiro, Rainor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ramira, Rarmira, Ramary, Rumor, Raymir, Rumer, Reynara, Romarie
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Rion, Ylli, Jo
Emrat e motrave:Rina, Rinora, Jo, Rione, Arida, Floriana
Facebook:

+/- 75 Rinora's në Facebook. Pozicioni #220634
Kategoritë:emrat Boy përfundon në A - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Rinora


Rinora ( 12 vjeç) 2020-01-05
me doket se sjum pak fra e kan emrin rinora

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rinora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rinora? Voto për emrin tënd