Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ramiro

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ramiro.
Është emri yt Ramiro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I fuqishëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Raginmeri
Djem me tinguj të ngjashëm:Rinor, Rainer, Romer, Reiner, Rayner, Romario, Rainor, Reinier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ramira, Rarmira, Ramary, Rumor, Raymir, Rumer, Reynara, Romarie
Vlerësimi:
4/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 23705 Ramiro's në Facebook. Pozicioni #2978
Kategoritë:Emrat Portugalisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1945
Komente nga RamiroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ramiro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ramiro? Voto për emrin tënd