Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rainer

Është emri yt Rainer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Reinier
Djem me tinguj të ngjashëm:Rinor, Romer, Reiner, Rayner, Romario, Ramiro, Rainor, Reinier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ramira, Rarmira, Ramary, Rumor, Raymir, Rumer, Reynara, Romarie
Vlerësimi:
5/5
yje 53 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 49 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 49 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9960 Rainer's në Facebook. Pozicioni #5951
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore etiopian emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga RainerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rainer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rainer? Voto për emrin tënd