Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ramira

Është emri yt Ramira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rinor, Rainer, Romer, Reiner, Rayner, Romario, Ramiro, Rainor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rarmira, Ramary, Rumor, Raymir, Rumer, Reynara, Romarie, Rinmaru
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 235 Ramira's në Facebook. Pozicioni #96973
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga RamiraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ramira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ramira? Voto për emrin tënd