Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Romario

Është emri yt Romario? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rinor, Rainer, Romer, Reiner, Rayner, Ramiro, Rainor, Reinier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ramira, Rarmira, Ramary, Rumor, Raymir, Rumer, Reynara, Romarie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 36 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2835 Romario's në Facebook. Pozicioni #15904
Kategoritë:Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 7 shkronja - Popullore arab emrat boy - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga RomarioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Romario? Voto për emrin tënd


Është emri yt Romario? Voto për emrin tënd