Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rinor

Është emri yt Rinor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rainer, Romer, Reiner, Rayner, Romario, Ramiro, Rainor, Reinier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ramira, Rarmira, Ramary, Rumor, Raymir, Rumer, Reynara, Romarie
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Rini, 007, Jo, Noli, Nori, Loli, Nor, Rinki, Rico
Emrat e vëllezërve:Robert, Ronit, Ahmet, Redon, Donat, Orges, Rrezon
Emrat e motrave:Rina, Rinesa, Ardita, Bleona, Dorina, Rita, Qendresa, Mevlyde
Facebook:

+/- 1135 Rinor's në Facebook. Pozicioni #31168
Kategoritë:Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Emrat me vlerësimin më të lartë
Komente nga Rinor


Rinor ( 15 vjeç) 2017-10-22
Jo
Rinor ( 10 vjeç) 2017-11-28
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rinor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rinor? Voto për emrin tënd