Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rrezon

Është emri yt Rrezon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rajan, Rezon, Regan, Rossano, Rekem, Regem, Rahsaan, Reichan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rejan, Rajna, Rejna, Regina, Rossana, Roxane, Rosen, Rishona
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Rinor
Emrat e motrave:Elisa, Kaltrina
Facebook:

+/- 50 Rrezon's në Facebook. Pozicioni #294375
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga RrezonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rrezon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rrezon? Voto për emrin tënd