Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Regan

Është emri yt Regan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rajan, Rezon, Rossano, Rekem, Regem, Rahsaan, Reichan, Rezin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rejan, Rajna, Rejna, Regina, Rossana, Roxane, Rosen, Rishona
Vlerësimi:
4/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30190 Regan's në Facebook. Pozicioni #2437
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1978
Komente nga ReganPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Regan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Regan? Voto për emrin tënd