Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Regina

Është emri yt Regina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Gientje, Gina, Regi, Regine, Reginus, Регина
Djem me tinguj të ngjashëm:Rajan, Rezon, Regan, Rossano, Rekem, Regem, Rahsaan, Reichan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rejan, Rajna, Rejna, Rossana, Roxane, Rosen, Rishona, Rajana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 390 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 266 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 260 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 261 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 367 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 362 vota
Pseudonime:Regi, Ina, Gina
Emrat e vëllezërve:Emiljano
Emrat e motrave:Kristina, Marjana
Facebook:

+/- 211270 Regina's në Facebook. Pozicioni #478
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Top 100 lituanez emrat - Top 100 hungarez emrat - Top 100 Swahilian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Popullore çek emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga Regina


Regina ( 18 vjeç) 2018-01-26
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Regina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Regina? Voto për emrin tënd