Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gina

Është emri yt Gina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Regina
Djem me tinguj të ngjashëm:Gian, Gino, Gzim, Gene, Gianno, Gianni, Giacomo, Giannino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giana, Giona, Gema, Gianna, Gem, Gianina, Giannina, Gesine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 302 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 193 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 192 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 191 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 273 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 273 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Gentiana
Facebook:

+/- 428810 Gina's në Facebook. Pozicioni #249
Kategoritë: - Emrat romantike - Emrat e Afrikës - Top 100 Catalonian emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga GinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gina? Voto për emrin tënd