Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gino

Është emri yt Gino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Louis
Djem me tinguj të ngjashëm:Gian, Gzim, Gene, Gianno, Gianni, Giacomo, Giannino, Gökhan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giana, Giona, Gema, Gianna, Gem, Gianina, Gina, Giannina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 75 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 70 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 68 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 43590 Gino's në Facebook. Pozicioni #1828
Kategoritë:Emra italiane - Emrat romantike - Emrat e shkurtër - Popullore Thai emrat boy - Popullore grek emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1920
Komente nga GinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gino? Voto për emrin tënd