Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gian

Është emri yt Gian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:John
Djem me tinguj të ngjashëm:Gino, Gzim, Gene, Gianno, Gianni, Giacomo, Giannino, Gökhan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giana, Giona, Gema, Gianna, Gem, Gianina, Gina, Giannina
Vlerësimi:
5/5
yje 120 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 79 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 80 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 108 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 109 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21195 Gian's në Facebook. Pozicioni #3246
Kategoritë:Emra italiane - Emrat e shkurtër - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga GianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gian? Voto për emrin tënd