Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gianni

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gianni.
Është emri yt Gianni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është i mëshirshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Johannes
Djem me tinguj të ngjashëm:Gian, Gino, Gzim, Gene, Gianno, Giacomo, Giannino, Gökhan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giana, Giona, Gema, Gianna, Gem, Gianina, Gina, Giannina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13480 Gianni's në Facebook. Pozicioni #4663
Kategoritë:Emra italiane - Emrat romantike - Popullore rumun emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2004
Komente nga GianniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gianni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gianni? Voto për emrin tënd