Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gianna

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gianna.
Është emri yt Gianna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Johannes
Djem me tinguj të ngjashëm:Gian, Gino, Gzim, Gene, Gianno, Gianni, Giacomo, Giannino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giana, Giona, Gema, Gem, Gianina, Gina, Giannina, Gesine
Vlerësimi:
5/5
yje 127 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 87 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 87 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 86 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 108 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 107 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21025 Gianna's në Facebook. Pozicioni #3268
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GiannaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gianna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gianna? Voto për emrin tënd