Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Gene

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Gene.
Është emri yt Gene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mirë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Eugene
Djem me tinguj të ngjashëm:Gian, Gino, Gzim, Gianno, Gianni, Giacomo, Giannino, Gökhan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giana, Giona, Gema, Gianna, Gem, Gianina, Gina, Giannina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 175030 Gene's në Facebook. Pozicioni #579
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1918
Komente nga GenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gene? Voto për emrin tënd