Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gzim

Është emri yt Gzim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gian, Gino, Gene, Gianno, Gianni, Giacomo, Giannino, Gökhan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giana, Giona, Gema, Gianna, Gem, Gianina, Gina, Giannina
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Imi Rrall, Ximmi, Ximi
Emrat e vëllezërve:Jo, Ridvan
Emrat e motrave:Liridona, Medina, Ncuk Ncuk, Jo, Anita, Fatmire, Altina
Facebook:

+/- 1450 Gzim's në Facebook. Pozicioni #26091
Kategoritë:
Komente nga Gzim


Gzim ( 24 vjeç) 2019-09-21
Me pëlqen emri im
Gzim ( 26 vjeç) 2019-09-27
I mire , veq ne trojet shqiptare

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gzim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gzim? Voto për emrin tënd