Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gema

Është emri yt Gema? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gian, Gino, Gzim, Gene, Gianno, Gianni, Giacomo, Giannino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giana, Giona, Gianna, Gem, Gianina, Gina, Giannina, Gesine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8380 Gema's në Facebook. Pozicioni #6770
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GemaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gema? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gema? Voto për emrin tënd