Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rezon

Është emri yt Rezon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rajan, Regan, Rossano, Rekem, Regem, Rahsaan, Reichan, Rezin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rejan, Rajna, Rejna, Regina, Rossana, Roxane, Rosen, Rishona
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 245 Rezon's në Facebook. Pozicioni #93992
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga RezonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rezon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rezon? Voto për emrin tënd