Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rajan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rajan.
Është emri yt Rajan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbret
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rezon, Regan, Rossano, Rekem, Regem, Rahsaan, Rezin, Reichan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rejan, Rajna, Rejna, Regina, Rossana, Roxane, Rosen, Rishona
Vlerësimi:
5/5
yje 45 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Jo, Jani, Raj, Raja, Po, Jana
Emrat e vëllezërve:Jo, Amar, Denokrat, Artur, Rejan
Emrat e motrave:Rajana, Jo, Donjeta, Azra
Facebook:

+/- 43790 Rajan's në Facebook. Pozicioni #1827
Kategoritë:Emrat Hindu - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - shpallë lehtë emrat boy - Popullore Hindi emrat boy - Popullore italian emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy
Komente nga Rajan


Rajan ( 34 vjeç) 2016-04-08
ska koment
Rajan ( 4 vjeç) 2016-05-27
Jo
Rajan ( 35 vjeç) 2016-09-10
E dua perkthimin
Rajan ( 4 vjeç) 2016-09-24
Jo
Rajan ( 3 vjeç) 2017-07-03
Jo
Rajan ( 3 vjeç) 2017-12-11
A esht emer musliman emri im
Rajan ( 5 vjeç) 2018-01-24
esht shum i bukur
Rajan 2018-12-31
Jo
Rajan 2019-05-15
Une ja kam
Rajan 2019-05-15
Une ja kam lene emrin djalit, si emer musliman, a eshte emer Muslimen?
Rajana ( 4 vjeç) 2019-06-25
Po Rajana eshte emer Musliman?
Rajan ( 1 vjeç) 2019-07-13
A asht emer musliman
Rajna 2020-04-23
Eshte emri ime ja pse esht i bukur
Rajan ( 0 vjeç) 2020-05-17
Me pëlqen shum jam shum i kënaqur
Rajan ( 0 vjeç) 2020-05-17
Me pëlqen shum jam shum i kënaqur
Rajana ( 13 vjeç) 2020-05-31
Ky emer ka nje kutim shume te mrekullueshen .Te gjithe ata qe e kan kete emer jane me fat dhe fatlum . Inshalla

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rajan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rajan? Voto për emrin tënd