Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Azra

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Azra.
Është emri yt Azra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ezra or Azriel
Djem me tinguj të ngjashëm:Akira, Asher, Azhar, Azhaire, Ashar, Akir, Azher, Azur
Vajza me tinguj të ngjashëm:Azar, Agar, Agar.io, Azhara, Azura, Asra, Azzaria, Aquaria
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo, Joo
Emrat e vëllezërve:Burhan, Leon, Azzam, Agan, Rajan
Emrat e motrave:Skam
Facebook:

+/- 12185 Azra's në Facebook. Pozicioni #5050
Kategoritë: - Emrat Hebreje - Emrat filluar me A - Top 100 turk emrat - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore turk emrat vajzë - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat popullore Holandez 2012 - Lehtë për të shpallë emrat
Komente nga Azra


Azra ( 18 vjeç) 2017-09-05
Shum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Azra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Azra? Voto për emrin tënd