Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Azur

Është emri yt Azur? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Akira, Asher, Azhaire, Azhar, Ashar, Akir, Azher, Acharya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Azra, Azar, Agar, Agar.io, Azhara, Azura, Asra, Azzaria
Vlerësimi:
5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 595 Azur's në Facebook. Pozicioni #49896
Kategoritë: - Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër
Komente nga AzurPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Azur? Voto për emrin tënd


Është emri yt Azur? Voto për emrin tënd