Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Azar

Është emri yt Azar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Akira, Asher, Azhar, Azhaire, Ashar, Akir, Azher, Azur
Vajza me tinguj të ngjashëm:Azra, Agar, Agar.io, Azhara, Azura, Asra, Azzaria, Aquaria
Vlerësimi:
5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5450 Azar's në Facebook. Pozicioni #9572
Kategoritë:Emrat persiane - Popullore arab emrat boy
Komente nga AzarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Azar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Azar? Voto për emrin tënd