Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Asher

Është emri yt Asher? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Anshel
Djem me tinguj të ngjashëm:Akira, Azhar, Azhaire, Ashar, Akir, Azher, Azur, Acharya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Azra, Azar, Agar, Agar.io, Azhara, Azura, Asra, Azzaria
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18245 Asher's në Facebook. Pozicioni #3652
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Top1000 amerikanë në 2006
Komente nga AsherPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Asher? Voto për emrin tënd


Është emri yt Asher? Voto për emrin tënd