Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anshel

Është emri yt Anshel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Asher
Djem me tinguj të ngjashëm:Ansel, Ansell, Angelo, Anshul, Ainsley, Anzel, Ainslie, Ansley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anxhela, Anjela, Anjel, Angelia, Anjoli, Anzhela, Anjali, Angela
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65 Anshel's në Facebook. Pozicioni #253966
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga AnshelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anshel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anshel? Voto për emrin tënd