Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ansel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ansel.
Është emri yt Ansel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ndjekës
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Anselm
Djem me tinguj të ngjashëm:Ansell, Angelo, Anshul, Ainsley, Anzel, Anshel, Ainslie, Ansley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anxhela, Anjela, Anjel, Angelia, Anjoli, Anzhela, Anjali, Angela
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Ajslin
Facebook:

+/- 3435 Ansel's në Facebook. Pozicioni #13714
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat Top1000 amerikanë në 1889
Komente nga Ansel


Ansel ( 3 vjeç) 2016-05-26
Jo
Ansel ( 2 vjeç) 2017-03-01
?
Ansel ( 2 vjeç) 2017-03-01
?

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ansel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ansel? Voto për emrin tënd