Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Anselm

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Anselm.
Është emri yt Anselm? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ndjekës
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Anseaume, Anseel, Ansel, Ansell, Anselme, Anselmo, Anselmus, Anshelm, Einsken, Eynsken
Djem me tinguj të ngjashëm:Angelino, Anslem, Anselmo, Amselmo, Anzelm, Angelynn, Anshelm, Anselme
Vajza me tinguj të ngjashëm:Angelina, Angeline, Anselma, Angelyn, Anisa Eka Yuliana, Angelena, Angelene, Angelane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2040 Anselm's në Facebook. Pozicioni #20237
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AnselmPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anselm? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anselm? Voto për emrin tënd