Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Angelina

Është emri yt Angelina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Angel
Variante:Anzhelina
Djem me tinguj të ngjashëm:Angelino, Anselm, Anslem, Anselmo, Amselmo, Anzelm, Angelynn, Anshelm
Vajza me tinguj të ngjashëm:Angeline, Anselma, Angelyn, Anisa Eka Yuliana, Angelena, Angelene, Angelane, Anghelina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 205 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 122 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 122 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 121 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 184 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 182 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 103105 Angelina's në Facebook. Pozicioni #922
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 8 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore etiopian emrat boy - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e përbashkëta Austria 2009 - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga AngelinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angelina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angelina? Voto për emrin tënd