Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Angelene

Është emri yt Angelene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Angelino, Anselm, Anslem, Anselmo, Amselmo, Anzelm, Angelynn, Anshelm
Vajza me tinguj të ngjashëm:Angelina, Angeline, Anselma, Angelyn, Anisa Eka Yuliana, Angelena, Angelane, Anghelina
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3130 Angelene's në Facebook. Pozicioni #14720
Kategoritë:Emrat greke - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga AngelenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angelene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angelene? Voto për emrin tënd