Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anslem

Është emri yt Anslem? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:ansi helm
Djem me tinguj të ngjashëm:Angelino, Anselm, Anselmo, Amselmo, Anzelm, Angelynn, Anshelm, Anselme
Vajza me tinguj të ngjashëm:Angelina, Angeline, Anselma, Angelyn, Anisa Eka Yuliana, Angelena, Angelene, Angelane
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 980 Anslem's në Facebook. Pozicioni #34736
Kategoritë:
Komente nga AnslemPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anslem? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anslem? Voto për emrin tënd