Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Angelyn

Është emri yt Angelyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Angelino, Anselm, Anslem, Anselmo, Amselmo, Anzelm, Angelynn, Anshelm
Vajza me tinguj të ngjashëm:Angelina, Angeline, Anselma, Anisa Eka Yuliana, Angelena, Angelene, Angelane, Anghelina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 31 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9205 Angelyn's në Facebook. Pozicioni #6299
Kategoritë:Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga AngelynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angelyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angelyn? Voto për emrin tënd