Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anzelm

Është emri yt Anzelm? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Angelino, Anselm, Anslem, Anselmo, Amselmo, Angelynn, Anshelm, Anselme
Vajza me tinguj të ngjashëm:Angelina, Angeline, Anselma, Angelyn, Anisa Eka Yuliana, Angelena, Angelene, Angelane
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Anzelm's në Facebook. Pozicioni #1319800
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AnzelmPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anzelm? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anzelm? Voto për emrin tënd