Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anselmo

Është emri yt Anselmo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Anselm
Djem me tinguj të ngjashëm:Angelino, Anselm, Anslem, Amselmo, Anzelm, Angelynn, Anshelm, Anselme
Vajza me tinguj të ngjashëm:Angelina, Angeline, Anselma, Angelyn, Anisa Eka Yuliana, Angelena, Angelene, Angelane
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3490 Anselmo's në Facebook. Pozicioni #13551
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga AnselmoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anselmo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anselmo? Voto për emrin tënd