Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Angel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Angel.
Është emri yt Angel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Engjëll
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Angelina, Angelos, Anjelica, Αγγελος
Djem me tinguj të ngjashëm:Ansel, Ansell, Angelo, Anshul, Ainsley, Anzel, Anshel, Ainslie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anxhela, Anjela, Anjel, Angelia, Anjoli, Anzhela, Anjali, Angela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 297 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 206 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 203 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 202 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 251 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 253 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 585205 Angel's në Facebook. Pozicioni #176
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore çek emrat boy - Popullore grek emrat boy - Top 100 Tagalogisht emrat - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1995
Komente nga AngelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angel? Voto për emrin tënd