Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Angelo

Është emri yt Angelo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ange
Variante:Angela, Angelia
Djem me tinguj të ngjashëm:Ansel, Ansell, Anshul, Ainsley, Anzel, Anshel, Ainslie, Ansley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anxhela, Anjela, Anjel, Angelia, Anjoli, Anzhela, Anjali, Angela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 85 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 77 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 74 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 147885 Angelo's në Facebook. Pozicioni #669
Kategoritë:Emrat romantike - Emrat e Amerikës Latine - Popullore italian emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1965
Komente nga AngeloPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Angelo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Angelo? Voto për emrin tënd