Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anjali

Është emri yt Anjali? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ansel, Ansell, Angelo, Anshul, Ainsley, Anzel, Anshel, Ainslie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anxhela, Anjela, Anjel, Angelia, Anjoli, Anzhela, Angela, Anjhely
Vlerësimi:
4.5/5
yje 391 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 340 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 339 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 332 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 341 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 327 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 52720 Anjali's në Facebook. Pozicioni #1584
Kategoritë:Emrat Hindu - Top 100 Hindi emrat - Popullore Hindi emrat vajzë - Top 100 emra të njohura në Shtetet e Bashkuara (Am - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga AnjaliPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anjali? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anjali? Voto për emrin tënd