Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Anjel

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Anjel.
Është emri yt Anjel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Qiellor
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ansel, Ansell, Angelo, Anshul, Ainsley, Anzel, Anshel, Ainslie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anxhela, Anjela, Angelia, Anjoli, Anzhela, Anjali, Angela, Anjhely
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Aron
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2435 Anjel's në Facebook. Pozicioni #17783
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga AnjelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anjel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anjel? Voto për emrin tënd