Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anxhela

Është emri yt Anxhela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ansel, Ansell, Angelo, Anshul, Ainsley, Anzel, Anshel, Ainslie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anjela, Anjel, Angelia, Anjoli, Anzhela, Anjali, Angela, Anjhely
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 40 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 40 vota
Pseudonime:Anxhi, Xhela, Ela, Nxhuku, Xhixhi, Anxhelina, Anxhu, Enxhi, Komandant, Njeshe, Llapaqene, Ana, Xurxa, Xheks, Shtrige E Embel, Manaferra, Artiste, Engell, Angji, Angeliki Më shumë pseudonime
Emrat e vëllezërve:Ermal, Lei, Dorian, Ergest, Anxhelo, Ilir, Rosi, Fatjon, Alban, Nuk Kam, Ergi, Aleksi, Eneo, Mario, Elio, Kledi, Desjan, Jurgen, Daniel, Alesjo, Asli, Altin, Denisi, Arjan
Emrat e motrave:Zenepe, Kleana, Xheneta, Armonela, Arjola, Amela, Graciela, Xhoana, Noelia, Lorena, Denisa, Amaris, Antonia, Desara, Arisilda, Eleni, Amadea, Xhoesa, Dajana, Antonela, Era, Nuk Kam, Marsilda, Madalena, Alisa, Fiorela, Artjola, Stela, Nancy, Anisa Më shumë emra
Facebook:

+/- 1445 Anxhela's në Facebook. Pozicioni #26176
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 7 shkronja - Top 100 shqiptar emrat - Emrat përfundon në A - Emrat me më shumë vota - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat Girl me më shumë vota - Lehtë për të kujtuar emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë
Komente nga Anxhela


Anxhela ( 19 vjeç) 2016-08-10
Emri im ka qene i bukur me pare por me vone u perhap shume dhe po behej i bezdishem mbase edhe nga shqiptimi jo iduhur por jo se eshte i keq
Anxhela 2016-11-30
Shum i bukur
Anxhela ( 18 vjeç) 2017-01-21
Shum emer i bukur
Anxhela ( 21 vjeç) 2017-01-27
Emri im esht Anxhela dhe me pelqen disa thojn qe ky emer ka kuptimin e nje engjelli por per mua nuk ka shum rendesi cdo te thot ky esht emri im dhe mua me pelqen
Anxhela ( 17 vjeç) 2017-03-16
Shum i perdorshem dhe i mbipopulluar
Anxhela ( 25 vjeç) 2017-04-28
kuptimi emrit Anxhela /Angel ->Engjell si italisht edhe anglisht
Anxhela ( 20 vjeç) 2017-11-30
Emri im esht Anxhela dhe m pelqen shum
por disa thon q kupyimi i tij esht engjell
por gjithsesi mua m pelqen emri im
Anxhela ( 20 vjeç) 2017-11-30
Emri im esht Anxhela dhe m pelqen shum
por disa thon q kupyimi i tij esht engjell
por gjithsesi mua m pelqen emri im
Anxhela 2018-01-07
Po
Anxhela ( 18 vjeç) 2018-05-14
me pelqen shum
Anxhela ( 21 vjeç) 2018-10-26
jo asnje koment
Anxhela ( 20 vjeç) 2018-12-30
Jo
Anxhela ( 17 vjeç) 2019-01-29
Eshte nje emer vertet shume i bukur por pak i veshtire per tu shqiptuar ketu ne vendin tim
Anxhela ( 17 vjeç) 2019-01-29
Eshte nje emer vertet shume i bukur por pak i veshtire per tu shqiptuar ketu ne vendin tim
Anxhela ( 17 vjeç) 2019-02-04
Me plq emri por ka shume goca me ket Emer dhe kjo me bezdis pak
Anxhela ( 18 vjeç) 2019-03-25
E kan shume vajza
Anxhela ( 17 vjeç) 2019-05-02
Me pelqen emri im dhe nuk do te doja ta ndryshoja kurr
Anxhela ( 16 vjeç) 2019-07-17
po emri imr mr plqen shum
Anxhela ( 18 vjeç) 2019-08-07
Nuk me pelqen shume sepse e kane shume te tjera
Anxhela ( 20 vjeç) 2020-01-02
Jo skam asnje koment
Anxhela ( 22 vjeç) 2020-01-31
Shum i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anxhela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anxhela? Voto për emrin tënd